Piškoti

snorci  

član od: 2.8.2002

sporočila: 66

tema odprta - 26. dec 2003 11:08 | ogledi: 1.820 | odgovori: 2

Včeraj sem spekla piškote (eno izmed vrst medenjakov), jih ohladila in premazala s čokolado, pustila, da se je še ta posušila, nato pa sem jih pospravila v škatlo. Problem pa je ta, da so piškoti zelo zelo trdi. Ali sem jih mogoče predolgo pustila na zraku? Morda kdo ve kako se da stvar popraviti?

Hvala vsem!

snorci

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

26. dec 2003 14:34

malo prej sem napisala, po katerem receptu delam medenjake jaz. So ZELO mehki, blila sem jih s čokolado, in pusila na zraku lepo več ur (se mi je nekam mudilo), čeprav je bila čokolada suha v 2 minutkah. Poglej pod "okrasitev piškotov", kjer je Marta vprašala za ecept za mehke medenjake. Aja, jaz sem ih oblivala s sacher glazuro. upam, da boš našla moj post, LP Zala

snorci  

član od: 2.8.2002

sporočila: 66

8. jan 2004 11:20

Našla sem rešitev. Zahvalila bi se avtorju/ici recepta za predvojne medenjake. Skupaj z medenjaki sem v pločevinasto škatlo zaprla še pol jabolka. Stvar deluje. Piškoti so mehki in ni mi več treba bit v skrbeh za zobe ko jih jem. lp snorci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti